Blachy perforowane

Współpraca z największymi dostawcami surowców pozwala nam, po obróbce zwanej perforacją, na otrzymanie produktu finalnego w bardzo wysokiej jakości i korzystnej cenie. Owym produktem finalnym są blachy perforowane.

Te produkowane przez nas mają zastosowanie w przemyśle rolno – spożywczym, motoryzacyjnym, meblowym i budownictwie. Przykłady zastosowań: sita rolnicze, filtry, osłony wentylacyjne, osłony grzejnikowe, balustrady, ekrany dźwiękochłonne, bramy, parawany, elewacje, itp. Obróbce perforacji poddajemy materiał w grubości od 0,5mm do 5,0mm – w zależności od twardości obrabianego gatunku stali. Na życzenie klienta perforujemy arkusze o wymiarach 1500x3000, 1250x2500 oraz 1000x2000, jak i również formaty podane przez klienta.

Istnieje możliwość zostawienia wolnych pól bez perforacji, pozostawienia marginesów wzdłuż krawędzi boków. Blacha poddana perforacji może mieć różny kształt narożników: narożnik 90°, wycięcie prostokątne, wycięcie pod kątem, fazowanie, łuk. Terminy realizacji są elastyczne i zależą od preferencji klienta.